//Tabela wartości odżywczych 54 mlek roślinnych

Tabela wartości odżywczych 54 mlek roślinnych

Tabela to świetne uzupełnienie wpisu o mlekach roślinnych. Zarówno części I jak i część II. Wpisy jak i sama tabela to dość obszerny przewodnik po rynku najbardziej dostępnych mlek roślinnych w czasie zakupów codziennych

Nazwa produktu Tłuszcz w gr/100 ml węglowodany g/100 ml cukry/100 ml Błonnik g/100 ml Białko na 100 ml Sól na 100 ml
Alpro Soya Oryginalny 1,82,52,50,53,00,11
Alpro Soya o smaku waniliowym1,76,56,40,53,00,14
Alpro Soya – kompleksowa opieka2,28,32,50,42,50,04
Valsoia napój czekoladowy, sojowy1,8109,50,63,30,17
Joya napój kokosowy0,92,61,90,20,10,10
Alpro Soya for Professionals1,92,72,50,63,30,08
Alpro Soya bez cukru1,8000,63,30,07
Valsoia – napój ryżowy1,2146,9 0,20,30,10
Valsoia napój migdałowy1,13,23,00,10,40,1
Alpro, Napój owsiany1,56,83,31,40,30,10
Alpro Rice Dolce1,312,25,000,10,10
Joya napój kokosow- ryżowy1,811,45,90,40,30,09
Joya napój ryżowy0,8122,80,30,20,10
Natumi napój z kaszy jaglanej1,1105,50,50,70,08
Natumi, Napój ryżowy1,19,97,10,10,10,08
Natumi, Soya natural2,12,00,80,53,60,04
Natumi napój jaglano- waniliowy1,48,95,90,50,50,12
Vitariz mleko ryżowe1,110,57,00,70,40,1
Vitariz mleko ryżowo kokosowe2,4107,00,70,40,1
Vitariz mleko migdałowo ryżowe.2,010,58,00,50,60,1
Vitariz mleko ryżowo leszczynowe2,6107,50,60,80,1
Alinor - mleko sojowe1,81,510,83,50,5
sojowe Alinor - czekoladowe2,39,09,03,03,50,1
Alinor – waniliowe2,04,03,80,73,40,05
Scotti - napój ryżowy0,413,18,5-0,20,10
Scotti - napój ryżowy z komosą 1128,3-0,50,1
Scotti - napój kokosowy1,1138,50,80,60,1
Primavena - mleko owsiane3-6--0,3
owsiany marki KauflandMusimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić
sojowo-ryżowy marki KauflandMusimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić
migdałowy marki Kaufland1,14,13,10,50,50,12
Ener bio napój migdałowy marki Rossman3,11,71,70,71,00,11
Ener Bio Napój owsiany marki Rossmann1,46,05,20,50,60,1
Ener Bio napój ryżowy marki Rossmann1,99,04,50,20,10,1
Ener Bio napój sojowy1,50,90,70,42,60,08
Pilos napój sojowy1,90,80,60,83,50,05
Pilos napój ryżowy1,110,56,0-0,20,10
Milibona - napój sojowy1,80,80,6-3,10,03
Frias Soja Orginal1,71,00,70,23,10,06
Frias napój owsiany0,88,36,30,51,40,07
Frias napój ryżowy1,19,57,30,50,20,07
Napój Koko Dairy Free21,91,60,10,20,1
Ecomil - mleko kokoswe2,35,963,5-0,10,1
Eco mil – mleko migdałowe1,34,63,2-0,40,02
Berief napój ryżowy1,26,15,70,20,30,13
Berief soja fit1,16,05,70,22,10,13
Rice Dream wanilia1,110,17,2-0,10,07
Almond Dream1,45,04,2-0,70,10
Boison – napój owsiany sterylizowany UHT1,27,250,80,50,08
Boison - napój czekoladowy sojowy2,110,19,40,93,70,04
Boison napój sojowy waniliowy 26,85,80,63,70,02
Soja so lecer o smaku wanilii1,05,65,40,21,90,13
Soja so lecer reis0,95,24,80,21,80,08
Vitanella, napój sojowy1,83,93,7-3,20,10





Dostałem info, że tabela nie wczytuje się, oto wersja pdf, niestety brak jest możliwości sortowania. 

By |2017-06-08T18:35:36+00:00Czerwiec 7th, 2017|Categories: Artykuły|4 komentarze

4 komentarze

  1. pala Czerwiec 8, 2017 w 6:04 pm - Odpowiedz

    Hej, tabela nie wyświetla mi się poprawnie. Dasz radę wrzucić ją w innym formacie?
    P.S. Świetny blog!

    • nczms Czerwiec 8, 2017 w 6:26 pm - Odpowiedz

      Tak, wyeksportujemy tabele do pdf, jednak nie będzie można jej sortować.

  2. Ania Wrzesień 22, 2017 w 8:27 pm - Odpowiedz

    Wow, jestem pod wrażeniem nakładu pracy włożonej w przygotowanie tego zestawienia 🙂 Świetna robota, na pewno wielu czytelników na niej skorzysta 😉

    • nczms Wrzesień 24, 2017 w 8:38 am - Odpowiedz

      Dzieki, najlepszą nagrodą jest docenienie przez czytelników i oczywiście podanie dalej 🙂

Dodaj komentarz

Toggle Sliding Bar Area

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.