Tabela wartości odżywczych 54 mlek roślinnych

Tabela to świetne uzupełnienie wpisu o mlekach roślinnych. Zarówno części I jak i część II. Wpisy jak i sama tabela to dość obszerny przewodnik po rynku najbardziej dostępnych mlek roślinnych w czasie zakupów codziennych

Nazwa produktu Tłuszcz w gr/100 ml węglowodany g/100 ml cukry/100 ml Błonnik g/100 ml Białko na 100 ml Sól na 100 ml
Alpro Soya Oryginalny 1,82,52,50,53,00,11
Alpro Soya o smaku waniliowym1,76,56,40,53,00,14
Alpro Soya – kompleksowa opieka2,28,32,50,42,50,04
Valsoia napój czekoladowy, sojowy1,8109,50,63,30,17
Joya napój kokosowy0,92,61,90,20,10,10
Alpro Soya for Professionals1,92,72,50,63,30,08
Alpro Soya bez cukru1,8000,63,30,07
Valsoia – napój ryżowy1,2146,9 0,20,30,10
Valsoia napój migdałowy1,13,23,00,10,40,1
Alpro, Napój owsiany1,56,83,31,40,30,10
Alpro Rice Dolce1,312,25,000,10,10
Joya napój kokosow- ryżowy1,811,45,90,40,30,09
Joya napój ryżowy0,8122,80,30,20,10
Natumi napój z kaszy jaglanej1,1105,50,50,70,08
Natumi, Napój ryżowy1,19,97,10,10,10,08
Natumi, Soya natural2,12,00,80,53,60,04
Natumi napój jaglano- waniliowy1,48,95,90,50,50,12
Vitariz mleko ryżowe1,110,57,00,70,40,1
Vitariz mleko ryżowo kokosowe2,4107,00,70,40,1
Vitariz mleko migdałowo ryżowe.2,010,58,00,50,60,1
Vitariz mleko ryżowo leszczynowe2,6107,50,60,80,1
Alinor - mleko sojowe1,81,510,83,50,5
sojowe Alinor - czekoladowe2,39,09,03,03,50,1
Alinor – waniliowe2,04,03,80,73,40,05
Scotti - napój ryżowy0,413,18,5-0,20,10
Scotti - napój ryżowy z komosą 1128,3-0,50,1
Scotti - napój kokosowy1,1138,50,80,60,1
Primavena - mleko owsiane3-6--0,3
owsiany marki KauflandMusimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić
sojowo-ryżowy marki KauflandMusimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić Musimy uzupełnić
migdałowy marki Kaufland1,14,13,10,50,50,12
Ener bio napój migdałowy marki Rossman3,11,71,70,71,00,11
Ener Bio Napój owsiany marki Rossmann1,46,05,20,50,60,1
Ener Bio napój ryżowy marki Rossmann1,99,04,50,20,10,1
Ener Bio napój sojowy1,50,90,70,42,60,08
Pilos napój sojowy1,90,80,60,83,50,05
Pilos napój ryżowy1,110,56,0-0,20,10
Milibona - napój sojowy1,80,80,6-3,10,03
Frias Soja Orginal1,71,00,70,23,10,06
Frias napój owsiany0,88,36,30,51,40,07
Frias napój ryżowy1,19,57,30,50,20,07
Napój Koko Dairy Free21,91,60,10,20,1
Ecomil - mleko kokoswe2,35,963,5-0,10,1
Eco mil – mleko migdałowe1,34,63,2-0,40,02
Berief napój ryżowy1,26,15,70,20,30,13
Berief soja fit1,16,05,70,22,10,13
Rice Dream wanilia1,110,17,2-0,10,07
Almond Dream1,45,04,2-0,70,10
Boison – napój owsiany sterylizowany UHT1,27,250,80,50,08
Boison - napój czekoladowy sojowy2,110,19,40,93,70,04
Boison napój sojowy waniliowy 26,85,80,63,70,02
Soja so lecer o smaku wanilii1,05,65,40,21,90,13
Soja so lecer reis0,95,24,80,21,80,08
Vitanella, napój sojowy1,83,93,7-3,20,10





Dostałem info, że tabela nie wczytuje się, oto wersja pdf, niestety brak jest możliwości sortowania. 

Dołącz do nas na Google +

2 Komentarze

Dodaj komentarz